Günümüzde teknolojilerin gelişmesi ile birlikte el terminalleri de büyük bir etki alanına sahip olmaya başlamıştır. İşletmeniz için mal kabul, sevkiyat ve sayım işlemlerinizi bu cihazlar ile verimli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında daha verimli bir iş süreci için çözümler sunan bu cihazlar iş akışınızı da olumlu yönde etkilemektedir. Bu sayede daha iyi bir sürece sahip olacaksınız. Performanslı ve şık tasarımı ile sayım işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireniz mümkün olmaktadır. Kullanabilirlik açışından da ideal çözümler sunan bu cihaz sizler her kullanıcıya hitap eden bir yapıda olmaktadır. Microsoft tabanlı işletim sistemi ile performanslı bir yapıya sahip olmaktadır.

cmt-mt8000-el-terminali-ozellikleri

Kolay bir kullanım sahip olan cihazda 256 MB ram ve 1 GB rom bulunmaktadır. Micro SD desteğide bulunan cihazda 3G,Wifi,A-GPS gibi desteklemelerde bulunmaktadır. Cihazda bunların yanından Bluetooth, Scanner, ve 5 MP bir kamera bulunmaktadır. Bu sayede saha araştırmaları daha kaliteli bir şekilde olmaktadır. Cihaz 1D ve 2D barkotları da sorunsuz ve hızlı bir şekilde okumaktadır. 250 gr. Ağırlığında olan bu cihazda estetikle performansın birleşimini görebilirsiniz. Kolay kullanılabilir yapısı ile her kullanıcıya hitap etmektedir. Kullanım kolay olduğundan iş süreçleri de daha verimli olacaktır.

cmt-mt8000-el-terminali

1.5 metre yüksekten betona düştüğü durumlarda bile herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Buda gönül rahatlığı ile her ortamda çalışma yapmanızı sağlamaktadır. -20 den 55 dereceye kadar tüm sıcaklık değerlerinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışan cihaz dayanıklı bir yapıda olduğunu kanıtlamıştır. İşlemleriniz hiçbir şekilde aksamadan en verimli bir şekilde yapılması için dış etkenlerden kolay kolay etkilenmemektedir. İşletmeniz için en ideal çözümler bu cihazla mümkün olacaktır.

CMT MT8000 El Terminali Özellikleri