Verimli iş süreçleri işletmede ki her öğeyi etkilemektedir. Hız ve verim aynı anda kullanıldığı zaman başarı elde edilecektir. Daha iyi bir süreç içinde bu unsurların kullanılması için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde çok daha iyi süreçlerle birlikte daha iyi bir sonuç alınacaktır. İşletmede ki zamandan tasarruf edilip bunun yanında maddi açıdan da tasarruf etmek büyük fayda sağlayacaktır. Bunun içinde çözümler sunan yapılardan birisi de etiket sarıcılar olmaktadır. Etiket sarıcıların güçlü ve estetik yönleri ile beraber hız ve verim aynı anda mümkün olacaktır. Bu da ihtiyacınız olan şeyi size verecektir.

cmt-t10-etiket-sarici

Etiket sarıcı makineleri yapıları itibari ile farklı özelliklere ve boyutlara sahip olabilirler. Bu alanda mükemmel çözümler sunan T10 ise tasarım ve performansı aynı anda kullanmanızı sağlayacaktır. Fiziksel olarak özelliklerine bakıldığında 26,40,50 ve 76 mm gibi göbek çaplarına sahip olabilirler. Bu makine ile 12 cm’ye kadar her etiket sorunsuz bir şekilde sarılacaktır. Bunların yanında T10 yüksek hıza sahip olan barkot okuyucularla da uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu uyum sayesinde iş akışı zayıflamadan daha iyi bir şekilde yapılacaktır.

cmt-t10

CMT T10 özellikleri ile çeşitli bir yapıya sahip olmaktadır. Verimin sağlanması adına önemli özellikleri bünyesinde barındırır. Bu özelliklerden bir tanesi ise de otomatik hızlanma özelliği olmaktadır. Otomatik hızlanma özelliği sayesinde sarımlar gerek duyduğu hızlara ulaşabileceklerdir. Bunun yanında da gerginlikte bu yapı sayesinde ölçülerek sürekli sıkı bir şekilde sarımlar yapılacaktır. Mekanizma zamanla çalışarak gevşememesi için bu ölçümler çok büyük bir fayda sağlamaktadır. Ölçümler sayesinde sarımlar sürekli sıkı olmaktadır. Etiketlere herhangi bir zarar gelmeyeceği gibi el ile temas edilmediğinde de deforme olma gibi durumlar söz konusu değildir.

CMT T10 Etiket Sarıcı Aparat