İyi bir elektrikçi, her zaman için ihtiyaç duyulan bir elektrikçidir. Yılların tecrübesi ile aradığınız mükemmel çözümleri sunan ekiplerimiz, elektrik işinde uzmanlığı şart koşmaktadır. Uzman olmayanlara elektrik işini vermeniz, can ve mal kaybına neden olabilir. İşin uzmanı olmayanların bağladığı elektrik aksamlarında, şartel atma olayı olmaktadır. Şartel atmazsa yangın çıkma olasılığı doğmaktadır. Bu nedenle, şarteller takma işlerinin kesinlikle uzman teknik servislere verilmesi uygun olacaktır. Mesela İstanbul Maltepe mahallesinde bir elektrik arızası oldu. Hemen ekiplerimizi aramanız yeterlidir. 15 yıllık tecrübe ve işinde kendini kanıtlamış elemanlardan oluşmaktadır. Tecrübeli ve eğitimli elemanlarımıza vereceğiniz işler, garantili olarak tamir ve bakımı yapılmaktadır.

 

EN İYİ EKİPLERLE ÇALIŞIN

Elektrik yangınlarına su atmak tehlikelidir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman, ilk yapacağınız şey, elektrik şartellerini indirmektedir. Su atmak, elektrik akımına kapılmaya neden olacaktır. Tesisat döşeme işlerinden anlamayanlara, tesisat döşetmek, büyük sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle, tesisat döşeme işlemlerinde, işinin uzmanı olan ekiplerimizi tercih ediniz.

 

İSTANBUL HALKI İÇİN EN İYİ HİZMETİ SUNUYORUZ

İstanbul kartal ilçesi sakinleri, elektrik arızalarında, hemen 0532 440 29 13 telefondan ekiplerimizi arayabilir. Ekiplerimiz aradığınız zaman ilk yapacağınız şey, şartelleri indirmektir. Haftanın her günü hizmete hazır olan ekipler Sabah 7:30, akşam 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Günün hemen hemen her saatinde görevde olan teknik servisimiz, insan hayatı için vazgeçilmez hale gelen elektriği, sizler için kullanılır hale getirmektedir. Murat elektrik firması, Pendik mahallesi içinde, en iyi hizmeti sunmaya hazırdır. İşinin uzmanı olan elektrikçi elemanlarımız, söz verdikleri saatte, adresinize ulaşmaktadır. Uzman teknik servis mantığı ile hareket eden ekiplerimiz, kısa zamanda etkili çözümler sunmaktadır. En iyi malzemeler kullanılmaktadır.

Yapılan işlerde garanti verilmektedir. Garanti, iş kalitemizin göstergesidir. Müşteri onayı ile hareket eden, teknik servis elemanlarımız, işi bilmeyenler iş vermemenizi tavsiye etmektedir. Anında kaliteli hizmet sunan ekiplerimiz, işi bilmeyenlerin bağladığı elektriklerin büyük sıkıntılara neden olduğu belirtilmiştir. Elektrik şartelleri, sigortaları ve benzeri önemli parçaları, işin uzmanları tarafından bağlanmadığı zaman, sigorta atmaları meydana gelir. Bazı durumlarda sigorta atmaya bilir. Böyle durumlarda, kablolar yanar ve elektrik yangınları çıkabilir. Ters bağlama olayları nedeni ile elektrik arızalar oluşabilir. Bu nedenle, işinin uzmanı olan ekiplerin tercih edilmesi, sağlıklı elektrik kullanımı için çok önemlidir. Aradığınız mükemmel hizmet için, işinin uzmanı teknik servis elemanlarımız, Kartal ve Ataşehir gibi ilçeler için de en iyi hizmeti sunmaktadır.

Elektrik İşi Ciddi Bir İştir