Bireysel ya da kurumsal olarak kaliteli bir hizmet veren ve daha çok orta ölçekli bir yazıcı olarak İntermec pm43 ön plana çıkmaktadır. Özellikle de birçok farklı firmanın birbirinden farklı bölgelerindeki depoları adına sürekli bir çalışma adına en uygun ürün olarak bu lalanda birçok firma kullanmaktadır. Bilindiği üzere etiket ya da bandrol, her türlü ürünün alın satımlarında hızlı bir süreklilik sağlama büyük bir önem arz etmektedir. Üstelik her türlü sistem içerisine dahil edilebilmesi adına ethernet ya da kablosuz bağlantı ile birlikte seri portu sayesinde kullanım açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu sayede kurulum yapılan her yerde seri bir şekilde kullanılmaya başlanabilmekte ve bir gün içerisinde yapılması gereken hiç bir iş aksamadan kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Genel yapısı itibari ile 300 mm/sn baskı hızı ve 108 mm baskı genişliği gibi büyük bir avantaj ile kaliteli ve net bir baskı imkânı sunan internet pm 43 hizmeti sayesinde tüm firmalar için barkod noktasında profesyonel bir hizmet vermektedir. Depo ya da bunun gibi birçok farklı nokta adına büyük bir uyum sağlayan ve kalitesi sayesinde uzun bir süre kullanım imkânı veren bu yazıcı ile her hangi bir şekilde hiçbir iş yarıda kalmaz. Ve tüm mallar ister rahat bir şekilde depolanabilir isterse de acil çıkış yapılarak seri bir alım satım ya da dağıtım durumu tüm ürünler gerçekleştirilebilir. İster termal transfer isterse de direk termal hizmetleri ile kusursuz bir barkod üretimi yapılabilmekte ve bu sayede her iki yöntem ile de kaliteli bir baskı yapılabilmektedir.

Yüksek çözünürlük kalitesi ile net bir barkod görüntüsü veren bu yazıcı ile 203dpi baskı çözünürlüğü sunulmaktadır. Aynı zamanda bu tür bir durum opsiyonel olarak 300 ve 406 dpi gibi bir çözünürlük kalitesine de çıkarılabilmektedir. Hızlı bir seri üretim imkânı sağlayan bu kaliteli yazıcı ile bütün bir gün boyunca her hangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilir ve her cihaza birçok değişik bağlantı yönü ile bağlanılabilir. Baskı uzunluğu bireysel ya da kurumsal olarak yeterli bir miktarda baskı uzunluğu çıkarabilen bu yazıcı bünyesinde bu uzunluk 1200 ila 4800 mm arasında bir takım değişiklikler yaratmaktadır.

Her hangi bir sorun ortaya çıkarmadan büyük bir rahatlık içerisinde kaliteli bir barkod bası hizmeti veren bu İntermec pm43 yazıcı ile a1d barkod ve 2d kodlar profesyonel bir şekilde basılabilmektedir. Aynı zamanda bu kusursuz yazıcı ile 128 mb sdram ya da 128 mb flash memory ve benzeri gibi daha birçok değişik teknik özellikler de yine bu kaliteli internet pm 43 bünyesinde hazır bir şekilde kullanılmayı beklemektedir. En ufak bir sorun çıkarmadan ve net bir barkod görüntüsü adına bu yazıcı herkes için yeterlidir.

İntermec Pm43 Yazıcı