Havalandırma denildiği zaman aklınıza açık havaya çıkmak veya içerisinde bulunduğunuz binanın camlarını açmak geliyorsa demek ki siz daha Döşeme Tipi Fancoil cihazından haberiniz yok demektir. Günümüz itibariyle piyasada görünüm ve anlatım olarak birbirine yakın ve kaliteli oldukları ima edilen oldukça fazla çeşit bulunsa da çözüm odaklı, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen ve de bunların üzerine verimi oldukça yüksek fancoil ünitenizi almak için daha fazla beklemeniz, hem modern hem de estetik görüntüsünden daha fazla mahrum kalacağınız anlamına gelecektir. 

Teknik Özellikleri

            İzolasyonlu galvaniz çelik gövde ile üretilen bu cihazlar, oldukça dekoratif elektrostatik toz boya ile boyanmış dış gövde, yüksek verimli bataryaları, kolaylıkla değiştirilebilir ve yıkanabilir filtreleri, kauçuk esaslı iç izolasyonu, hatta plastik panjurları sayesinde havayı istediğiniz yöne iletme imkânı sağlamaları, Kasetli Döşeme Tipi Fancoil cihazına oldukça değer katmaktadır. Bütün bunların yanında elektrik sarfiyatının oldukça düşük olması, haftalık ve mevsimlik rutin bakımları dışında istisnai durumlar olmadığı müddetçe ömürlük kullanabileceğiniz bir üründür. 

Kullanım Alanları

            Kasetli Tip Fancoil ünitesinin kullanım alanlarının sınırı, sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır diye bir cümle kullansak abartı etmiş olmayız. Çünkü ister çalışma ofisimizde, ister konutlarımızda, kullanılabildiği gibi hastaneler, alışveriş merkezleri, turizm tesisleri gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tabi tüm bunların dışında uzun ömürlü oluşu ve hem modern hem de estetik görünümleri sayesinde istediğiniz tüm yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gitmiş olduğunuz alışveriş merkezlerinde veya hastanelerde mutlak suretle görmüş olduğunuz cihazların nasıl estetik durduğunu ve de ortama nasıl bir hava kattığının farkına varmışsınızdır. Kısacası cihazın kullanım alanı sadece sizlerin zevkiyle sınırlıdır. 

Servis İmkânları

            Ürünü satın aldığınız andan itibaren beklentilerinizi tam olarak karşılamak için hem güler yüzlü ve deneyimli personel, hem de elde mevcut projeler ile çözüm bulmak ve sonuca ulaşmak için yeterli alt yapıya sahip servis imkânları mevcuttur. Sizlere sadece bir telefon kadar yakın olan servis personeli, asgari zaman ve sizlere verilecek asgari zahmet ile azami verimlilik için çalışan, en kaliteli yetişkin insan gücünü içerisinde barındırmaktadır. 

Modern Ve Estetik Havalandırma